Contact

Stel elke vraag die u wilt. De specialisten van ELI Play nemen de tijd en verzorgen graag een rondleiding door onze ultra moderne productielocatie. Bel voor een afspraak met een accountmanager. Daar worden we blij van.

ELI Play

Korenmolen 18
5281 PB Boxtel
Nederland

BTW. NL8070 62893 B01
KVK. 16081444

Algemene Voorwaarden

Openingstijden

Ma. - Vr. 08.30 - 17.00

Meer informatie aanvragen

Showroom

Wij zijn momenteel druk bezig met ons Sports & Play Lab. We hopen u hier zo spoedig mogelijk te kunnen ontvangen.

Maak een afspraak

René van de Ven

René van de Ven

Managing Director

Rene@eliplay.eu


Jeroen van Diesen

Jeroen van Diesen

Inside Sales - Service

+31(0)651 049 299
+31(0)411 745 303
j.vandiesen@eliplay.eu
Floriane Goltstein

Floriane Goltstein

Inside Sales - Service

+31(0)683 135 407
+31(0)411 745 304
floriane@eliplay.eu
Luc Opdam

Luc Opdam

Accountant

+31(0)411 745 324
luc@eliplay.eu

Renée Kusters

Renée Kusters

HR Employee

+31(0)613 203 812
+31(0)411 745 338
renee@eliplay.eu
Samantha Hendriksen

Samantha Hendriksen

Manager Marketing & Communications

+31(0)613 397 672
+31(0)411 745 330
samantha@eliplay.eu
Tim de Ruijter

Tim de Ruijter

Project Management & Order processor

+31(0)613 249 848
+31(0)411 745 319
tim@eliplay.eu
Justyna Zadykowicz

Justyna Zadykowicz

Director Sales & Marketing

+31(0)653 512 131
+31(0)411 745 345
justyna@eliplay.eu
Addie de Jong

Addie de Jong

Director Finance & HR

+31(0)613 158 475
+31(0)411 745 302
addie@eliplay.eu
Joan Verouden

Joan Verouden

Supply Chain Manager

+31(0)620 485 111
+31(0)411 745 321
joan@eliplay.eu
Laurens van de Vis

Laurens van de Vis

Account manager

+31(0)610 446 230
laurens@eliplay.eu

Stan Verstappen

Stan Verstappen

Account manager

+31(0)411 745 307
stan@eliplay.eu

Sjors Smakman

Sjors Smakman

Account manager

+31(0)612 661 544
+31(0)411 745 305
sjors@eliplay.fr
Meta van Hoek-Lechat

Meta van Hoek-Lechat

Sales Manager ELI Play France

+33(0)634 436 744
+33(0)458 140 854
meta@eliplay.fr
Chantal van Laarhoven

Chantal van Laarhoven

Manager Process & Project Management

+31(0)612 147 364
+31(0)411 745 326
chantal@eliplay.eu
Stefan de Goey

Stefan de Goey

Manager service

+31(0)638 683 444
+31(0)411 745 344
stefan@eliplay.eu
Loading page...