Contact

Stel elke vraag die u wilt. De specialisten van ELI Play nemen de tijd en verzorgen graag een rondleiding door onze ultra moderne productielocatie. Bel voor een afspraak met een accountmanager. Daar worden we blij van.

ELI Play

Korenmolen 18
5281 PB Boxtel
Nederland

BTW. NL8070 62893 B01
KVK. 16081444

Algemene Voorwaarden

Openingstijden

Ma. - Vr. 08.30 - 17.00

Meer informatie aanvragen

Showroom

Wij zijn momenteel druk bezig met ons Sports & Play Lab. We hopen u hier zo spoedig mogelijk te kunnen ontvangen.

Maak een afspraak

Eric Verstappen

Eric Verstappen

Managing Director



eric@eliplay.com
Jeroen van Diesen

Jeroen van Diesen

Inside Sales - Service

+31(0)651 049 299
+31(0)411 745 303
j.vandiesen@eliplay.nl
Stan Verstappen

Stan Verstappen

Account manager

+31(0)639 550 911
+31(0)411 745 307
stan@eliplay.com
Joan Verouden

Joan Verouden

Supply Chain Manager

+31(0)620 485 111
+31(0)411 745 321
joan@eliplay.com
Luc Opdam

Luc Opdam

Accountant


+31(0)411 745 324
luc@eliplay.com
Milou van Loon

Milou van Loon

Marketing & Communications


+31(0)411 745 331
milou@eliplay.com
Tim de Ruijter

Tim de Ruijter

Project Management & Order processor

+31(0)613 249 848
+31(0)411 745 319
tim@eliplay.com
Floriane Goltstein

Floriane Goltstein

Inside Sales - Service

+31(0)683 135 407
+31(0)411 745 304
floriane@eliplay.fr
Sjors Smakman

Sjors Smakman

Account manager

+31(0)612 661 544
+31(0)411 745 305
sjors@eliplay.fr
Loading page...